• Marjaana Vaher

Kreemine pasta, täiuslik argipäeva lõpetus

Updated: Sep 7, 2020

Septembris on kõik uus, kuigi koolitee on ühel lapsel jõudnud juba gümnaasiumini siis teise lapsega oleme põnevas alguses. Kool, töö, erinevad põnevad projektid mis on ees ootamas ja teised mille tähtaeg on ukse ees. Jalkatrenn. Minu varahommikune jooks on lükkunud õhtusse. Raamatut loen ka kiirelt, sest aega ju ei ole aga lugeda ikkagi tahaks.

See rutiini sisseloksumine on minu meelest septembris see kõige aeganõudvam protsess, sest kõigi ajakavad tuleb ajada võimalikult sujuvate üleminekutega. Kiirustades ei taha ju keegi meist midagi teha. No harjutame!

Ja aega tundub alati väheks jäävat. Päevas on lihtsalt liiga vähe tunde või on tal alalõpmata kuhugile kiire!

Igahommikuseks küsimuseks hakkab kujunema:"Mis õhtuks süüa teeme?". Aega midagi keerulist teha ei ole ja koju samal ajal laekumine ei õnnestu ka. Seega, peab olema argiõhtu roaga praktiline. Kiirelt valmis, et lapsed saaksid kiirelt soojendada

Jagan ühte mõnusalt kreemist pasta retsepti mis on valmistatud riisinuudlitega, valmib kiirelt, sisaldab köögivilju ja on väga maitsev!


Koostisosad:

1 pakk riisinuudleid

100 g värskeid herneid

1 punane paprika

1 spl oliiviõli

1 punane sibul

0,5 suvikõrvitsat

150 g vahukoort

4 spl Valio sulatatud juustu krabimaitseliste nuudlitega

2 lumekrabi pulka

0,25 tl soola

1 tl suitsutatud paprikat

0,25 Santa Maria chilli explosion maitseainet (vürtsikama toidu armastajatele)

Forte juustu peale raputamiseks


Töökäik:

Viiluta pikkadeks ja õhukesteks ribadeks paprika, suvikõrvits, punane sibul ja lumekrabi. Puhasta kaunadest herned. Valmista ette riisinuudlid vastavalt pakendil viidatud juhendile.

Pane wok pann pliidile madalal kuumusel, lisa oliiviõli ja sibul, prae kergelt. Seejärel lisa paprika, prae mõned minutid ning lisa suvikõrvits. Prae ca 2-3 minutit, lisa riisinuudlid ja kohe 3 spl Valio sulatatud juustu krabimaitseliste nuudlitega. Kõige lõpus lisa herned ja viilutatud lumekrabi. Sega komponendid omavahel. Maitsesta soola ja suitsutatud paprikaga, lisa vahukoor ning sega kõik ühtlaselt läbi. Piisab paarist minutist. Serveeri kohe! Lisa kindlasti peale Valio Forte juustu.

Retsept on valminud koostöös Valioga.

#pasta #cheese #marjaanavaher #toidufotograaf #toiduretsept #toidustilist


236 views0 comments

Recent Posts

See All